Створіть звіт про інвестиції для кожної позиції

У цьому уроці ми представимо ключові елементи складання інвестиційного звіту по акціях. Інвестиційна стаття-це коротке резюме, що описує компанію та інвестиційну тезу для компанії. Інвестиційні звіти широко використовуються інвестиційними аналітиками для інформування про інвестиційну ідею решти команди їх інвестиційного фонду.

Хороша інвестиційна стаття буде чітко і коротко повідомляти, чому аналітик позитивно (або негативно) ставиться до компанії, яка, на думку аналітика, вартість акцій і що аналітик розглядає в якості графіка інвестицій. Ключовим елементом статті зазвичай є “розбіжний погляд”або” альтернативний погляд”. Розбіжний погляд пояснює, наскільки інвестиційна теза про компанію відрізняється від того, що інвестори думають про компанію сьогодні.

Нижче наведені основні причини, за якими завжди слід створювати звіт про інвестиції для кожної позиції:

  1. Зберіться з думками-навіть якщо ви нікому не відправляєте свою статтю, Створення статті допомагає інвестору зібратися з думками, записавши її на папері. Записуючи інвестиційну тезу, ви допомагаєте перевірити обґрунтованість своєї тези. Якщо ви не можете чітко викласти ідею на папері, вам слід задатися питанням, наскільки сильна ваша дисертація насправді.

2. Створіть систему і дотримуйтеся процесу-створення звіту по кожній позиції допоможе вам привнести дисципліну в ваш інвестиційний процес. Оскільки інвестор стає більш досвідченим, легко стати ледачим і йти короткими шляхами в інвестиційному процесі. Завжди прикладаючи ручку до паперу, інвестор може бути впевнений, що він або вона методично оцінює всі аспекти дисертації.

3. Створіть поточний запис-зберігаючи всі ваші записи в папці, інвестор може вести постійний облік всіх своїх позицій, що допомагає перевірити їх гіпотезу на інвестиційному горизонті. Наприклад, якщо ви купуєте акції Facebook сьогодні, але через три місяці раптово зіткнетеся з 20% втратою акцій, ваша впевненість у акціях може похитнутися. Часто буває корисно звернутися до вашої оригінальної статті, щоб нагадати собі, Чому ви інвестували в цю посаду в першу чергу.

4. Уникайте “повзучості тези” – повзучість тези-це коли інвестор купує акції на основі певної тези, але навіть після того, як ця теза доведена невірною, інвестор продовжує утримувати акції на основі знову сформованої тези. Теза продовжує “повзти” і перетворюватися на різні обґрунтування володіння акціями, незважаючи на те, що початкова теза була доведена невірною. Посилаючись на початкову статтю, інвестори знаходяться в кращому становищі для виходу зі збиткових позицій, коли він або вона помиляються.

5. Зменшіть емоції та уникайте імпульсивних покупок-для створення інвестиційного звіту потрібен час. Якщо ви витратите час на те, щоб записати свої думки і завершити свою фінансову модель до здійснення покупки, це знизить ймовірність того, що інвестор купить компанію до завершення дослідження або купить акції, грунтуючись на імпульсі.

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-1137597641157517"
     crossorigin="anonymous"></script>

Ключові розділи звіту про інвестиції

Зараз ми показуємо схему інвестиційного звіту, так як це кінцевий продукт, над яким ми працюємо в нашому інвестиційному процесі. Наша мета-показати вам пункт призначення прямо зараз, щоб Ви краще уявляли собі подорож по шляху.

Звіт про інвестиції, як правило, буде складений в наступному форматі:

Facebook (FB)
Рекомендація: Довгий
Цільова ціна: [вставити цільову ціну]

Фон

У цьому розділі інвестор повинен обговорити наступні ключові питання:

  1. У чому суть справи про шахрайство в компанії? Іншими словами, у що вірять інвестори, які позитивно ставляться до компанії?
  2. Що являє собою ведмежа справа для компанії? Іншими словами, у що вірять інвестори, які негативно ставляться до компанії?
  3. Яка загальна думка про компанію? Чи є більшість інвесторів оптимістичними, ведмежими або нейтральними по відношенню до компанії?
  4. Що ви (інвестор) думаєте про компанію, яка є “дивергентною” або “альтернативною” порівняно з іншими інвесторами? Якщо ви оптимістичні щодо компанії, тоді як інші інвестори налаштовані ведмежими, то які основні причини, чому ви оптимістичні? І що інші інвестори неправильно розуміють в компанії?

Хоча формулювання вашої інвестиційної тези має вирішальне значення для інвестиційного процесу, важливо не захоплюватися спробами створити блискучу інвестиційну тезу, про яку ніхто інший не думав. Наприклад, протягом останніх 5 років Amazon довгий час дотримувалася консенсусу. Інституційні та індивідуальні інвестори люблять акції, і важко стверджувати, що кожен, хто володіє акціями, має точку зору, яка сильно відрізняється від будь-якої іншої. Тим не менш, акції були зірковими виконавцями.

Вам не потрібно думати про щось, про що ніхто інший не думав, щоб виправдати володіння акціями. Іноді інвестиційна дисертація може бути настільки ж простою, як демонстрація того, що компанія продовжує зростати здоровими темпами, і виклад причин, чому це зростання буде продовжуватися.

Однак важливо розуміти, як ваша думка співвідноситься з думкою інших інвесторів. Наприклад, якщо ви позитивно ставитеся до Facebook і вважаєте, що їх дохід зросте на 25% в найближчому майбутньому, але інші інвестори вважають, що дохід Facebook зросте на 50%, тоді вам слід засумніватися в силі вашої тези. Хоча це здорово для компанії, щоб збільшити прибуток на рівні 25%, якщо очікування набагато перевищують 25%, то очікування (і, отже, акції), можливо, доведеться скинути, перш ніж буде сенс купувати їх.

З іншого боку, якщо ви оптимістичні щодо акцій, коли всі інші налаштовані ведмежі, такі ситуації зазвичай є видатними Умовами для володіння акціями компанії, особливо коли у вас є вагомі причини бути оптимістичними. Наприклад, після IPO Facebook акції впали до 20 доларів, і багато інвесторів були вкрай оптимістичні щодо перспектив компанії. Інвестори, які більш позитивно ставилися до компанії, в той час як всі інші були налаштовані негативно, були щедро винагороджені за те, що пішли на ризик, коли інші нервували з приводу акцій.

Таким чином, знання того, як Ваші очікування співвідносяться з очікуваннями інших інвесторів, дасть інвестору уявлення про те, як акції будуть реагувати, коли очікування консенсусу зміняться.

Оцінка / фінансова модель

У цьому розділі інвестор може скопіювати і вставити короткий опис своєї фінансової моделі та оцінки компанії, що розглядається. Оцінка забезпечує підтримку того, як був отриманий цільовий показник ціни. Важливо відзначити, що фінансові моделі та резюме оцінок найкраще підходять, коли вони короткі та зрозумілі.

Якщо інвестор використовує коефіцієнт P / E або коефіцієнт P / FCF, в цьому розділі слід виділити використовуваний коефіцієнт і базовий прибуток або Вільний грошовий потік, до яких застосовується цей коефіцієнт. В якості альтернативи, якщо була проведена оцінка DCF, в цьому розділі повинні бути відображені докладні відомості про DCF.

Цей розділ також може ґрунтуватися на розділі “інвестиційна теза”, виділяючи фінансові очікування інвестора в порівнянні з консенсусом. Наприклад, якщо консенсус-зростання виручки Facebook на стороні продажів становить 40%, але ви вважаєте, що Facebook виросте на 50%, в цьому розділі можна виділити ваші прогнози в порівнянні з консенсусом.

Зрештою, якщо ваше фінансове моделювання передбачає, що узгоджені фінансові оцінки компанії занадто низькі, це зазвичай є відмінним виправданням для володіння акціями.

Однак дуже важливо Не бути надмірно впевненим у своїх фінансових прогнозах. Багато інвесторів роблять помилку, припускаючи непізнаваний рівень точності і знань. Наприклад, якщо ваша теза про володіння Facebook полягає в тому, що вони збільшать дохід на 42% порівняно з консенсусною оцінкою 40%, ця інвестиційна теза виглядає як азартна гра. Жоден інвестор не володіє достатньою далекоглядністю, щоб робити прогнози з такою точністю.

Набагато корисніше розглядати оцінки з точки зору довгострокової спрямованості і величини, а не намагатися прогнозувати невеликі короткострокові зміни.

Каталізатори / терміни / інвестиційний горизонт

Хоча наш інвестиційний стиль має довгостроковий характер, все ж корисно вказати, скільки часу, на вашу думку, буде потрібно для реалізації інвестиційного тези, а також ключові події або кроки для його реалізації.

Наприклад, якщо ваші очікування щодо доходів Facebook вище, ніж консенсус, коли, на вашу думку, консенсус-очікування підвищаться і які ключові події повинні відбутися, щоб це сталося? Ось кілька важливих каталізаторів, які можуть статися для публічної компанії:

1-Квартальний прибуток
2-День аналітика
3-Презентації на конференціях для інвесторів

Для хедж-фондів, які мають короткострокові інвестиційні горизонти, надзвичайно важливий “шлях каталізатора” для інвестицій. Хедж-фонди хочуть точно знати, коли інвестиційна теза буде реалізована, щоб вони могли перейти до наступної ідеї. Оскільки багато хедж-фондів щомісяця звітують про результати, хедж-фонди відчувають величезний тиск, вимагаючи постійно показувати високі результати, тому хедж-фонди хочуть знати, що вони не застрягнуть в інвестиціях, в яких немає каталізатора, який призведе до зростання акцій.

Для довгострокових інвесторів ми б сказали, що точний шлях каталізатора трохи менш актуальний. Однак навіть для довгострокових інвесторів важливо розуміти очікуваний інвестиційний горизонт.

Ризик

У цьому розділі слід описати ключові інвестиційні ризики, пов’язані зі здійсненням цих інвестицій. У ньому повинні бути вказані не тільки ризики для бізнесу компанії і галузі, але також повинні бути вказані місця, де ваш інвестиційний теза потенційно може бути невірним.